[Warszawa i okolice] Szukam warsztatu od skomplikowanych usterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • patgaw
    Classic
    • 2018
    • 3
    • Fabia combi (6Y5)
    • BUD 1.4 MPI 80 KM

    [Warszawa i okolice] Szukam warsztatu od skomplikowanych usterek

    Witam,
    Mam Fabie 1 i kilika problemów z nia które może lacza sie w calosc a moze nie. Mianowicie drgaia na kierownicy przy predkosciach powyzej 120, lekkie szarpanie podczas puszczania i naciskania gazu jadac na biegu oraz przy duzych mrozac jak puszczam sprzeglo to pierwsze jedno lub dwa odpuszczenia zawyje czasem: https://youtube.com/watch?v=xIS8TW4zZM0
    Czytajac ten dzial najwiecej polecen dotyczy Roberta z Minska oraz Grzesia z Ozarowa. Jednak wiekszosc postow tam to sa posty typu wymienilem sprzeglo i polecam, co dla mnie nie jest wartosciowe bo to umie zrobic kazdy mechanik, a ja szukam takiego co umie postawic dobra diagnoze przy zlozonym problemie a nie wymienic pol auta. Kogo byscie polecili?
  • BASTIAN001
    L&K
    • 2013
    • 1176
    • Octavia I (1U2)
    • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

    #2
    Musisz skorzystać z ich usług i samemu ocenić.

    Tak naprawdę już na pierwszej stronie w temacie dotyczącym warsztatu Roberta znajdziesz post użytkownika wuszy który przeczy temu co napisałeś.

    Zamieszczone przez patgaw Zobacz wpis
    Jednak wiekszosc postow tam to sa posty typu wymienilem sprzeglo i polecam, co dla mnie nie jest wartosciowe bo to umie zrobic kazdy mechanik
    Z tym stwierdzeniem że każdy jednak bym polemizował.

    Komentarz

    • patgaw
      Classic
      • 2018
      • 3
      • Fabia combi (6Y5)
      • BUD 1.4 MPI 80 KM

      #3
      wcale nie przeczy bo napisalem wiekosc i to jest prawda. Wcale mi nie pomogles swoim postem.
      Jak ktos moze potwierdzic ze w tych warsztach rowiazuja zlozone usterki to chetnie przeczytam.

      Komentarz

      • modoc007
        Ambiente
        • 2017
        • 121
        • Octavia IV combi (NX5)
        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

        #4
        I Grześ i Robert nie będą mieli problemu z postawieniem prawidłowej diagnozy.

        Komentarz

        • patgaw
          Classic
          • 2018
          • 3
          • Fabia combi (6Y5)
          • BUD 1.4 MPI 80 KM

          #5
          no dobrze w takim razie wybiore sie do ktoregos z nich. Grzes chyba nie pracuje w weekend wiec udam sie do Roberta mimo ze znacznie dalej.

          Komentarz

          Pracuję...